Börja spela hos oss?
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.

Våra lag/tränare
Division 1 Dam
Björn Almström, Tränare
David Rodriguez Ramos, Huvudtränare
Johan Nicklasson, Lagledare
Louise Flank Zetterström, Lagledare
Love Lefvedahl, Lagledare
Ludvig Klement, Tränare
Olof Bälter, Tränare
Paul Lacker Svatos, Tränare
Simon Gamdrup, Tränare
Tilde Vitek, Tränare
Trolle Smedberg, Tränare
Superserien Herr
Axel Grünewald, Tränare
Birgitta Samuelsson, Lagledare
Emanuel Rytter, Tränare
Erik Ahlberg, Tränare
Fredrik Pilbäck, Huvudtränare
Gunilla Grönqvist, Lagledare
Henrik Ridder, Tränare
Isak Malm, Tränare
Jimmy Lundqvist Kuusinen, Tränare
Justus Bejnö, Övrigt
Kim Taalbi, Tränare
Matthew Barry Retzlaff, Tränare
Niclas Backlund, Tränare
Olle Rydberg, Tränare
Raine Vasanoja, Tränare
Wesley Silva Da Mota, Tränare
Flaggfotboll
Erik Karlström , Tränare
Tore Malmström, Tränare
Trolle Smedberg, Tränare
U19
Anna Forss, Lagledare
Håkan Forss, Lagledare
U17
Anton Berner, Tränare
Ben Prasopsin, Tränare
Cory Rahmings, Tränare
John Brunelle, Huvudtränare
Mario Olsson Caicedo Jr, Tränare
Mattias Bomboi, Lagledare
Pedro Pinones Arce, Tränare
Yerko Jorquera Valenzuela, Tränare
U15
Adam Fondak, Tränare
Albin Elweskiöld Svensson, Tränare
Albin Karlsson, Huvudtränare
André Edlund, Tränare
Ben Prasopsin, Tränare
Johannes Waern, Lagledare
Jonas Nyberg, Tränare
Mattias Persson, Tränare
Pernilla Stålhane , Lagledare
Robin Gavelin Miranda, Tränare
Tobias Von Wachenfelt, Tränare
U13
Adam Torbjörnsson, Tränare
Alfred Pramhäll, Huvudtränare
Ester Björkvall, Tränare
Fredrik Norlindh Falk, Lagledare
Louise Wendel, Lagledare
Molly Ewald, Tränare
Robel Desta, Tränare
Torbjörn Malm, Lagledare
U11
Elis Stålhane, Tränare
Louise Wendel, Lagledare
Matthew Barry Retzlaff, Tränare
Omar Fall, Tränare
Pernilla Falkered Elshazly, Lagledare
Tarek Eddib, Tränare
U9
Alexander Eshagi, Huvudtränare
Johannes Waern, Lagledare
Vincent Waern, Tränare
Styrelsen
Klara Hallgren Åkerman, Styrelse
Lina Geuna, Styrelse
Niclas Backlund, Styrelse
Ola Nyström, Styrelse
Pernilla Stålhane , Styrelse
Ruben Lohmann, Styrelse
Sten Friberg, Styrelse
Kvalitetsgruppen
Johanna Pilbäck, Övrigt
Martin Kwarnmark, Övrigt
Martin Wallin, Övrigt

 
Huvudsponsorer
Samarbetspartners guld
Samarbetspartners silver
Samarbetspartners brons
Samarbetspartners
Mean Machines sponsorer